Sırtlık

İtfaiyeciler ve ergonomi alanındaki uzmanlar arasındaki yakın bir işbirliği yeni Interspiro sırtlıklarının geliştirilmesindeki çalışmalarımızın tanımlayıcı bir özelliği olmuştur. bütün bileşenlerin ergonomik tasarımı ve birçok entegre akıllı özellikler sırtlığı oldukça kullanışlı hale getirmektedir. Sırtlıklar çok zorlu koşullarla baş edebilmeleri için yeterli dayanıklılığa sahip olmalarını sağlamak için her bir bileşen dikkatle seçilmiş ve tasarlanmıştır.

Regülator

Interspiro takılabilir regülatörü dayanıklıdır ve işlevselliği kanıtlanmıştır. regülatörün aşırı hızlı nefes alma ve düşük tüp basıncında bile maske içerisindeki güvenli basıncı koruyan yüksek akış kapasitesi tüm dünya itfaiyecileri tarafından iyi bilinmekte ve kalitesi sebebiyle tercih edilen bir özelliktir.

Maske ve Valf

Interspiro güvenli ve fizyolojik uyuma sahip nefes alma aparatı tasarımında uzun süreli bir geleneğe sahiptir. bu miras her bir düşük nefes direnci ve yüksek hava kapasitesine sahip olan ve doğrudan kullanıcının hava ihtiyacına cevap veren maske ve nefes alma aparatlarımızda açıkça görülmektedir. bazı modellere takılı olan ortam havası bölmesi silindirdeki havayı kullanmadan ekipman bekleme modundayken bile maskenin ve diğer ekipmanın takılabilmesini mümkün kılar. Aparatın aktifleştirileceği zaman sadece bölgeye basarsınız.

Video

Ürün Adı : QSII