Supervisor Grafiksel İzleme ve Yönetim Yazılımı

Supervisor; akıllı adresli yangın algılama sistemlerindeki yangın ve hata olaylarının grafiksel olarak izlenmesine ve kontrol edilmesine olanak tanıyan, özel olarak geliştirilmiş, yönetimi kolay ve kullanıcı dostu bir bilgisayar yazılımıdır.

ONVIF protokolü ile çalışan IP kamera sistemleri ile yazılımsal entegrasyon sayesinde senaryo dahilinde yangın anında, yangın alarmının geldiği noktadaki IP kamera otomatik olarak açılabilir veya kameralar manuel olarak kontrol edilebilir.

◗ Tek Supervisor ile 1000 farklı akıllı adresli yangın alarm sistemindeki yangın ve hata olaylarının grafiksel olarak uzaktan izlenebilir ve kontrol edilebilir.

◗ Bilgisayar ortamında çizilen projelerin resim formatı fark etmeksizin harita olarak sisteme aktarılabilir.

◗ Yangın veya hata durumunda haritalar arası geçiş yapılabilir ve olayın gerçekleştiği mahal grariksel olarak izlenebilir.

◗ Müdahale gerektiren durumlarda uzaktan komut gönderilebilir.

◗ Kullanıcı isteğine bağlı olarak olay animasyonları, cihaz tarzları ve olay sesleri değiştirilebilir.

◗ Yangın ve hata durumlarında; anlık veya belirtilen zamanlarda ilgili adreslere e-mail ve kayıtlı numaralara SMS göndererek detaylı raporlama yapılabilir.

◗ Yangın alarm sistemleriyle yakın mesafelerde RS-232 veya RS-485 haberleşme protokolü ile kablolu olarak, uzak mesafelerde ise GPRS veya TCP/IP haberleşme protokolü ile kablosuz olarak haberleşme yapılabilir.

◗ Sistemde meydana gelen her türlü olay kaydını tarih ve zaman bilgisi ile görüntüleyebilme, filtreleyebilme, kaydetme, yedekleme ve yazdırma yeteneğine sahiptir.

◗ 10 farklı kullanıcı tanımlanabilir.

◗ Mobil Supervisor yazılımı sayesinde yangın algılama sistemi android telefonlardan izlenebilir ve kontrol edilebilir.

Video

Ürün Adı : Supervisor Grafiksel İzleme ve Yönetim Yazılımı